Győri üzletünkbe keresünk teljes munkaidős munkatársat eladói munkakörbe.

Vállalatunk profilja:

  • Motoros ruházatok, kiegészítők és alkatrészek forgalmazása

Főbb feladatok:

  • Ügyfelek fogadása, türelmes, segítőkész kiszolgálása
  • Rendelések rögzítése, kezelése
  • Raktárkészlet kezelése

Elvárások:

  • Pontos, precíz egyéni munkavégzés, valamint csapatjátékos attitűd

Előny:

  • Motorkerékpárok és motorkerékpár alkatrészek ismerete
  • Kereskedelmi tapasztalat
  • Microsoft Word és Excel ismerete

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó hangulatú, összetartó, segítőkész csapat
  • Béren kívüli juttatások (prémium, utazási hozzájárulás)

Munkavégzés helye:

  • Győr

Üzletünk nyitvatartása:
Hétfő: 13:00 - 17:30
Kedd: 09:30 - 17:30
Szerda: 09:30 - 17:30
Csütörtök: 09:30 - 17:30
Péntek: 09:30 - 17:30
Szombat: 09:30 - 13:00
Vasárnap: Zárva

Jelentkezés, fizetési igény megjelöléssel:
Az allas@motorline.hu e-mail címre küldött önéletrajzzal, vagy személyesen, önéletrajzzal üzleteinkben.

Munkavégzés kezdete:

  • Azonnali